چاپ        ارسال به دوست

فرماندار شهرستان رامسر در نشست " مدیریت مصرف برق" ادارات این شهرستان:

ادارات مكلف به مديريت مصرف و همكاري با صنعت برق هستند

حجت الاسلام سید جعفر رضایی امام جمعه شهرستان رامسرنیز در این نشست اظهار داشت: استفاده از برق غیرمجاز کار پسندیده ای نبوده و شرعی و قانونی نیز نیست.

وی افزود: تریبون نمازهای جمعه و جماعات آماده همکاری در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق هستند.

مهندس کیوان فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران نیز در این نشست گفت: با توجه به روند افزايش مصرف برق در پیک تابستان، تامين برق مشتركین نيازمند اجراي تدابير ويژه اي در فصل گرماست مهم ترین وظیفه همکاران ما در این ایام پيگيري جدي برنامه هاي مديريت مصرف به ويژه فرآيندهاي تاثيرگذار بر مصرف و گذر ايمن از تابستان و مهم ترین وظیفه مشترکین رعایت الگوی مصرف برق است.

فرح زاد گفت: مدیران و روسای ادارت، ارگانها و بانکها می توانند با کاهش میزان روشنایی و همچنین استفاده از لوازم سرمایشی در حد دمای آسایش (بین ۲۴ تا ۲۶ درجه سانتیگراد)، استفاده از  دیزل ژنراتور در ساعات پیک مصرف، خاموش کردن لوازم سرمایشی یک ساعت قبل از تعطیلی ادارات و... صنعت برق را در گذر از پیک بار تابستان و ارائه خدمات مطلوب به مشترکین  غرب استان مازندران یاری رسانند

وی افزود : ۶۱۰ هزار مشترک در غرب استان وجود دارند و در صورتی که  هرکدام معادل یک لامپ صد وات را خاموش کنند میتوانیم از قطعی برق در تابستان جلوگیری کنیم.

در چند روز اخیر که جزو گرم ترین روزهای سال بوده خوشبختانه شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران با همراهی و همکاری ادارات و مشترکین سهمیه ابلاغی مصرف از سوی شرکت توانیر در منطقه غرب مازندران را رعایت کرد و مصرف برق در این منطقه را مدیریت کرد.

فرح زاد خاطر نشان کرد: اميد است با اجراي موفق برنامه ها و همكاري مشتركين و ادارات  بتوانيم با كمترين مشكل از پيك بار سال 98 عبور کنیم.

 

 


١١:٣٦ - يکشنبه ٩ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٧٩    /    تعداد نمایش : ١١٨