چاپ        ارسال به دوست

توسط شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران و در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده با نگاه اقتصاد مقاومتی:

فاز دوم کارگاه تعمیرات تجهیزات توزیع راه اندازی شد

مهندس کیوان فرح زاد مدیرعامل این شرکت در این باره گفت : درراستای تجمیع قراردادهای محدود تعمیرات کلیدهای قدرت ، رلیاژ و سرویس ایستگاه های توزیع زمینی امکان تشکیل فاز دوم کارگاه تعمیرات تجهیزات در حوزه این شرکت فراهم شد.

وی گفت: این قرارداد در راستای پیاده سازی استاندارد تعمیرات نگهداری با تعیین اهداف در سه بخش کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت منعقد شد .

در اهداف کوتاه مدت، تعمیرات و اصلاح نقاط مانوری و ورود مجدد آنها به چرخه عملیات در نظر است ، اهداف میان مدت نیز به بازدید، سرویس و تست دوره ای از تجهیزات اورهال شده و اجرای سرویس دوره ای آنها می پردازد و در اهداف بلند مدت و پایان تعمیرات اساسی ، نگهداری تعمیرات پیشگیرانه با حد اقل هزینه پیاده سازی می شود.

در طول پیاده سازی اهداف یادشده و آشنایی گروه های درون شرکتی ، تجهیزات مدرن و جدید به عنوان یک اصل مورد نظر قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت افزود :علی رغم گذشت تنها دو ماه از شروع فعالیت این قرارداد تا کنون تجهیزات فشار متوسطی که در شبکه دچار عیوب فنی گردیده و در صورت تعویض و جایگزینی با تجهیزات نو هزینه ای معادل 15 میلیارد ریال به شرکت تحمیل می کرد که با سرویس و تعمیر آنها توسط نیروهای کارگاه تعمیرات کلید با تکیه بر دانش و تجهیزات داخلی با صرف هزینه معادل 300  میلیون ریال در شبکه بازیابی مجدد و با ضمانت یک ساله وارد مدار شد.

همچنین در طی مدت این دو ماه نسبت به بازیابی 7 دستگاه سکسیونر گازی  هوایی ، 12 دستگاه دیژنکتور نیمه روغنی و گازی ، 6 دستگاه سکسیونر قابل قطع زیر بار زمینی و یک دستگاه ریکلوزر با موفقیت اقدام شد که ارزش بازیافتی آنها به بیش از 3 میلیارد ریال می رسد.

فرح زاد ابراز امیدواری کرد: روند موفقیت ایجاد شده در این کارگاه استمرار یافته و با تلاش همکاران شاهد صرفه جویی مناسب اقتصادی در مقوله بهره برداری و ارتقای همه جانبه فعالیت های تعمیرات و توسعه آن با هدف اشاعه عملکرد کارگاه به سایر شرکت های توزیع در سطح کشور باشیم.


١١:٠١ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٩٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٧