چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست مشترک امور کارکنان و رفاه شرکت با روسای مالی و اداری امورها

نشست مشترک معاون منابع انسانی و مدیر امور کارکنان و رفاه شرکت با روسای مالی و اداری امورها به منظور بررسی موارد و مسایل حوزه کارکنان و رفاه برگزار شد.

داریوش خزایی معاون منابع انسانی شرکت در سخنانی با اشاره به ضرورت توجه به موضوعات مرتبط با رفاه و انگیزش پرسنل گفت: حفظ کرامت و سلامت کارکنان و ارتقای کارایی و انگیزش کارکنان از اولویت های حوزه معاونت منابع انسانی می باشد.

در ادامه، عقیل مقیمی مدیر امور کارکنان و رفاه شرکت خاطر نشان کرد: اهتمام جدی بر حفظ نیروی انسانی، ارتقاء بهره وری و توانمندسازی کارکنان از اهداف استراتژی امور کارکنان و رفاه شرکت است که با مشارکت و همگامی همکاران در امورها و ستاد میسر می شود. 

مقیمی، نظم و انضباط اداری را بالاترین رکن هر اداره برشمرد و افزود: در راستای نظارت و ارتقای سیستم ورود و خروج و کارکرد همکاران و به منظور افزایش کارایی و بهره وری سازمانی، نسبت به ساماندهی و سیستمی کردن سامانه کارکرد اقدامات خوبی انجام شد.

در ادامه، هر یک از روسای مالی و اداری امورها با بیان مسایل و مشکلات پرسنلی، درمانی و رفاهی حوزه تحت پوشش خود به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداختند.


١٣:٥١ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٩٨١    /    تعداد نمایش : ٣٤٦