چاپ        ارسال به دوست

مهندس فرح زاد مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران اعلام کرد: آیین افتتاحیه بوستر خط دوهزار و سه هزار شهرستان تنکابن برگزار شد

مهندس فرح زاد مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران اعلام کرد: آیین افتتاحیه دو دستگاه بوستر مربوط به خطوط دوهزار و سه هزار شهرستان تنکابن با حضور دکتر .... شریعت نژاد نماینده محترم مردم شریف شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد، اعضای شورای معاونین، مدیران امور رامسر و عباس آباد، تنکابن و مسئولین شهرستانی برگزار شد.
    در این مراسم مهندس فرح زاد ضمن بیان مشکلاتی که در گذشته وجود داشته و خدماتی که در این خصوص ارائه شد بیان کرد:  همکاران ما در شرکت بطور پیوسته در تلاش اند تا معایب و مشکلات رفع شوند. وی ادامه داد: در سال گذشته 80  دستگاه پست توزیع جدید در مناطق مختلف شهرستان تنکابن با رویکرد ضعف ولتاژ نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.
    وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: 4 دستگاه بوستر جهت تقویت خطوط برق در سال 1397 خریداری و نصب گردیده که تا 10 درصد سطح ولتاژ را بهبود می بخشد. وی اظهار امیدواری کرد در سال جدید در منطقه غرب مازندران از جمله شهرستان تنکابن نیروگاه های جدیدی در حال احداث بوده و در آینده ی نزدیک شاهد تقویت و بهبود ولتاژ شبکه های برق خواهیم بود. وی با اشاره به بهبود زیرساختهای برق منطقه بیان کرد: قسمت اعظم اجرای چنین پروژه هایی بر دوش نیروهای عملیانی شرکت بوده و از ایشان قدردانی کرد.
    ایشان با اشاره به اهمیت جلوگیری از سرقت تجیزات شبکه برق ضمن تشکر و قدردانی از ارگانهای قضایی، انتظامی، سپاه پاسداران و بسیج تشکر و خواستار همکاری بیشتر و برخورد قاطع با افراد خاطی در دفاع از حقوق بیت المال شد.
    دکتر شریعت نژاد نماینده محترم مردم شریف شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد برق را یکی از زیرساختهای مهم در توسعه کشور نام برد و اظهار داشت: پیشرفتهای چشمگیری در صنعت برق بویژه در غرب مازندران شکل گرفته است  و خواستار افتتاح هرچه سریعتر نیروگاه های در حال ساخت شد. وی در بیانات خود ضمن تشکر و قدردانی از پرسنل خدوم شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران اظهار داشت:به حول و قوه الهی شاهد پیشرفت های قابل توجهی در پروژه های برق در سالهای اخیر بوده ایم و ادامه روند بهبود وضعیت برقرسانی به مشترکین را خواستار شد. در پایان دو دستگاه بوستر مربوط به خطوط فشار متوسط دوهزار و سه هزار تنکابن افتتاح و وارد مدار گردید.


١٥:٢٥ - شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٩٠٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٦