چاپ        ارسال به دوست

اعطای وام به پرسنل شرکتی و بازنشستگان همگام با پرسنل قراردادی

مهندس کیوان فرح زاد مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران در گفتگویی ضمن اشاره به اهمیت منابع انسانی در سازمان بیان کرد: سرمایه انسانی مهمترین سرمایه سازمانها می باشد.
ایشان ادامه داد: نیروی انسانی توانایی ایجاد تفکر، ایده و خلاقیت را دارد که می تواند راه های بهبود و توسعه را به سازمان نشان دهد. وی از سرمایه های انسانی که زمانی در سازمان خدمت کرده اند نیز تشکر و قدردانی کرد زیرا ایشان سرمایه گران سازمان هستند و می توان از تجارب ایشان در جهت پیشبرد اهداف سازمان و توسعه آن استفاده نمود. وی ادامه داد: در همین راستا شرکت با در نظر گرفتن مسایل انگیزشی کارکنان نسبت به پرداخت وام به نیروهای رسمی، شرکتی و بازنشستگان اقدام نموده است که شامل پرداخت وام به بازنشستگان به تعداد 20 نفر به مبلغ 1،000،000،000 ریال (معرفی به بانک)،  نیروهای شرکتی به تعداد 168 نفر به مبلغ 8،400،000،00  ریال (معرفی به بانک ) و پرداخت وام بلند مدت به  نیروهای رسمی شرکت  به تعداد 179 نفر به مبلغ 35،177،000،000 ریال می باشد.
همچنین ایشان تصریح کرد کارکنان سازمان به عنوان  قلب تپنده سازمان اند و تا زمانی که سازمان دارای پرسنل متفکر، خلاق و پویا باشد می تواند روبه توسعه و بالندگی حرکت کند.


٠٧:٥٩ - پنج شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٨٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٩