چاپ        ارسال به دوست

مانور جهادی فیدر جیسا در شهرستان عباس آباد با نام شهدای صنعت برق برگزار شد

مهندس کیوان فرح زاد مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران از اجرای مانور جهادی فیدر جیسا در شهرستان عباس آباد با نام شهدای صنعت برق خبر داد.
    وی با بیان کرد: این مانور به جهت بالا بردن آمادگی در برابر خطرات و بلایای طبیعی  برگزار شد. ایشان ادامه داد: این مانور در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و با هدف پایداری و افزایش قابلیت اطمینان شبکه و جلب رضایتمندی مشترکین برق مناطق جیسا، خضر آباد، لاروسر، علی آباد، و عثمان سرا با اصلاح شبکه به طول 47 کیلومتر  در 79 نقطه برگزار شد.
    وی ادامه داد: این مانور با بودجه پیش بینی شده 1،070،000،000 میلیون ریال و با تعداد 120  نفر نیروی انسانی مجرب در قالب 32  اکیپ عملیاتی تعداد  40  دستگاه خودروی سبک و سنگین اجراء شد. وی اهمیت رعایت ایمنی را مورد تاکید قرار داد و از همکاران خواست ایمنی حین اجرای کار رابا جدیت بیشتر رعایت کنند. پلیس راهور، اورژانس ، هلال احمر ،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و آتش نشانی در برگزاری این مانور همکاری داشتند.
    لازم به ذکر است مهندس کرمانی نماینده اداره کل پدافند غیر عامل استانداری مازندران و دکتر صفری مسئول مدیریت بحران و پدافند غیر عامل برق منطقه ای مازندران `از این مانور جهادی بازدید بعمل آوردند.  در پایان این مانور به 10 نفر از ایمن کاران نمونه به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.


١٢:٤٥ - شنبه ٧ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٩٠