چاپ        ارسال به دوست

کارگروه نیروی صنعت آب و برق در حوزه پدافند غیر عامل در امور توزیع نیروی برق رامسر تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق غرب مازندران کارگروه کارگروه نیروی صنعت آب و برق در حوزه پدافند غیر عامل در امور توزیع نیروی برق رامسر  که با حضور مدیران آبفا، آبفار  و نماینده محترم فرماندار و مسول پدافند غیر عامل توزیع برق غرب مازندران تشکیل جلسه داد.
    مهندس فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران در گفتگویی با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیر عامل در حوزه صنعت برق اعلام کرد: صنعت آب و برق از صنایع مهم کشور شناخته می شوند که لازمست با یکدیگر در تعامل یاشند. وی در تشریح مجموعه اقدامات کلی انجام شده در حوزه پدافند غیر عامل در شرکت گفت: تا کنون با انجام مانورهای متعدد جهادی در شهرستان ها، برگزاری مانورهای جمع آوری برقهای غیر مجاز، اصلاح شبکه های توزیع برق، تشکیل گروههای تست و بازرسی و .... توانسته ایم گامهایی در تقویت پدافند غیر عامل در حوزه صنعت برق برداریم.
    در این جلسه تعاملی در مورد مراکز و نقاط دارای آسیب پذیری، و سرقت تجیزات در حوزه آب و برق  تصمیم گیری شد. همچنین درراستای اقدام در تقویت پدافند غیر عامل  مواردی نظیر ضریب پایداری شبکه های برق، ایجاد رینگ جدید و تامین ژنراتور جهت تامین برق چاه های شرب آب و ..... مطرح و بررسی شد.


١٠:٤١ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٨٥٨    /    تعداد نمایش : ٤٥٣