چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران : صنعت برق جزء صنایع پیشرو درکشور می باشد

مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران : صنعت برق جزء صنایع پیشرو درکشور می باشد

      طی مراسمی با حضور مهندس کیوان فرح زاد رییس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران ، معاونین ، مدیران ، همکاران و مقامات و مسئولین شهرستان چالوس، آئین تکریم و معارفه مدیر برق چالوس برگزار شد.
      در این مراسم مهندس کیوان فرح زاد طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات مدیر اسبق امور توزیع برق این شهرستان اظهار داشت: با توجه به شرایط و امکانات موجود در صنعت برق ، همکاران این صنعت بدون توجه به مسایل و مشکلات شخصی ، بی وقفه در اسرع وقت پاسخگوی مطالبات مشترکین و متقاضیان بوده و به رفع عیب از شبکه ها می پردازند لذا از این منظر صنعت برق از صنایع پیشرو در کشور می باشد.  
      وی در ادامه کاهش تلفات را از مصادیق اقتصاد مقاومتی تلقی کرد و گفت: در راستای کاهش تلفات انرژی برق در غرب مازندران در غالب اجرای پروژه های مختلف و اقدامات گسترده ای که انجام شد در سال گذشته 68 میلیون کیلووات ساعت  و در سال جاری 105 میلیون کیلووات ساعت از هدررفت انرژی جلوگیری شد. 
    وی اضافه کرد: در بخش شاخص های کلی و مهم صنعت برق، شرکت توزیع برق غرب مازندران حداقل 40 درصد بهبود داشته که این موضوع تحقق واجرای اقتصاد مقاومتی را نشان می دهد. 
  مهندس فرح زاد از مقامات و مسئولین شهرستانی و همکاران خواست تا شرکت توزیع برق غرب مازندران را در دستیابی به اهداف شرکت توانیر از جمله در جهت کاهش تلفات ، جلوگیری از استفاده غیرمجاز از برق و وصول مطالبات یاری نمایند. 
     فرماندار شهرستان چالوس با استقبال از برگزاری مانورهای جهادی گفت: اجرای مانورهای جهادی در شهرستان چالوس میزان خاموشی ها را نسبت به گذشته کاهش داده که این امر رضایت مسئولین و مشتریان را افزایش داده است.
     در پایان دکتر سید امیر حسین خوش صولت مدیر اسبق امور توزیع برق چالوس به عنوان معاون برنامه ریزی و مهندسی و مهندس محمد رضا مهدی پور  بعنوان مدیر امور توزیع برق چالوس  معرفی  شدند.


١١:٣٤ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٨٥١    /    تعداد نمایش : ٥٦٢