چاپ        ارسال به دوست

در شرکت توزیع برق غرب مازندران

دومین همایش ایمنی در سال 96 برگزار شد

دومین همایش ایمنی در سال 96 در شرکت توزیع برق غرب مازندران با حضور مدیر عامل، معاونان، مدیران امورها و ستاد و بیش از 300  نفر از سیمبانان و نیروهای پیمانکاری در محل سالن آمفی تأترشهید باهنر شهرستان نوشهر برگزار شد.
مهندس فرح زاد مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران در سخنانی با اشاره به ضرورت کاهش خطرات جانی و مالی و آموزش مسائل ایمنی در حوزه برق گفت: بزرگ ترین مشکل در زمینه بروز خطرات و سوانح برقی، جدی نگرفتن موضوع ایمنی و عدم رعایت آن از سوی همکاران و نیروهای پیمانکار می باشد.
وی توجه به مقوله آموزش در زمینه ایمنی را از برنامه های مورد پیگیری شرکت عنوان کرد و افزود: بحث آموزش در حوزه ایمنی تعطیلی ندارد و خوشبختانه اقدامات خوبی در خصوص برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی در این شرکت انجام شده است. 
مدير عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران ادامه داد: حفظ امنیت و آرامش جسمی و روانی برای همکار و خانواده ایشان، در سایه رعایت کامل ایمنی میسر می شود و لذا عمل به آن بر تمام كارشناسان و مديران الزامی است.
وي در پايان تصریح کرد: اميدواريم بتوانیم با کمک هم، با ايجاد محيطي ايمن و شايسته، در خدمت رسانی به مردم شریف و آحاد جامعه موفق و سربلند باشيم.
در ادامه مهندس نیک پیام مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع مشهد و دکتر کامیان خزایی روانشناس در رابطه با مباحث ایمنی و روشهای جلوگیری از استرس به ارائه مطالبی پرداختند. همچنین فیلم مستندی در رابطه با یکی از همکاران که به تازگی حادثه ای برای ایشان اتفاق افتاده بود و حاوی نکات ویژه ایمنی بود برای حضار پخش شد.
گفتنی است در پايان این همايش 17 نفر از ايمن كاران نمونه برق غرب مازندران و شركت هاي همكار با اهداء لوح تقدير و هدایای ویژه، تجلیل شدند.


١٨:٣٨ - دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٥٣٦