چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته دولت؛

188 طرح برقی در غرب مازندران به بهره برداری می رسد

مهندس کیوان فرح زاد رییس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران ضمن گرامیداشت هفته دولت در سخنانی اظهار داشت: همزمان با هفته دولت در غرب مازندران با همت و تلاش پرسنل خدوم این شرکت ، 188 طرح در قالب طرح های اصلاحی و عمرانی برق به بهره برداری می رسد.

    وی با اشاره به طرح های قابل افتتاح و کلنگ زنی در هفته دولت تصریح کرد: اجرای پروژه های مرمت و بهسازی شبکه های برق فرسوده روستایی و شهری، برقدار نمودن چاه های آب کشاورزی، توسعه و احداث شبکه برای تأمین برق متقاضیان و نصب اولین پنل خورشیدی متصل به شبکه برق سراسری در غرب مازندران از جمله طرح های قابل ذکر می باشد که با پیگیری ها و تلاش های شبانه روزی همکاران محقق شد . 

     مهندس فرح زاد با اشاره به اعتبار اختصاص یافته در این پروژه ها خاطر نشان کرد: این طرح ها با اعتباری بالغ بر 75 میلیارد و 167 میلیون ریال از محل منابع داخلی، استانی و ملی در سطح 8 شهرستان غرب مازندران به بهره داری می رسد.

   مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در ادامه با تشویق مشترکان به احداث پنل خورشیدی به منظور تولید انرژی الکتریکی از منابع پاک و کمک به شبکه برق سراسری گفت : در غرب مازندران برای نخستین بار اولین پنل خورشیدی متصل به شبکه برق سراسری با اعتباری بالغ بر 378 میلیون ریال در شهرستان چالوس نصب و به بهره برداری می رسد.


١١:٢٨ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٨٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٥٦