چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی اصول و مبانی پدافند غیر عامل

با حضور مدیرکل محترم پدافند غیر عامل شرکت توانیر

دوره آموزشی اصول و مبانی پدافند غیر عامل با حضور دکتر ابراهیم نژاد در شرکت توزیع برق غرب مازندران در سطح معاونین ، مدیران امور و ستاد برگزار شد. همچنین در این دوره آموزشی به بررسی برنامه های سال 96 مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در توزیع برق غرب مازندران پرداخته شد.

  مهندس فرح زاد در در این نشست ضمن اشاره به تقویت  زیر ساختها در صنعت برق  گفت مردم ولی نعمتان ما هستند و هر تلاشی که در صنعت صورت می گیرد باید در در جهت رفاه حال ایشان صورت گیرد.

وی با اشاره به  مسائل و مشکلاتی که در حوزه پدافند غیرعامل وجود دارد  افزود که باید در زمینه پدافند غیر عامل به قانون  و زبان مشترکی دست یابیم و از اقدام بصورت جزیره ای پرهیز کنیم .

 وی همچنین ادامه داد در شرکت توزیع برق غرب مازندران با توجه طول شبکه های برق ، روستاهای صعب العبوری که در غرب مازندران می باشد و تردد اکثر مسافران به شمال کشور علی الخصوص غرب مازندران که در اکثر سال،  دچار کمبود نیروی انسانی و تجهیزات من جمله بالابرها هستیم. همچنین ساختمانهای اداری در بعضی امورها دارای طول عمر بالا می باشد که نیازمند تعمیرات اساسی می باشد .

مهندس فرح زاد بیان کرد در جهت پایداری شبکه و ایجاد نقاط رینگ جدید با رویکرد افزایش  قدرت مانور نیازمند منابع مالی هستیم. 

وی افزود در کشور سه منطقه ویژه ضعف ولتاژ شبکه انتقال داریم که مازندران یکی از این مناطق می باشد و در راستای کاهش ضعف ولتاژ تعداد 800  ترانسفورماتور برق و 340 کیلومتر کابل خودنگهدار خریداری و در شبکه توزیع نصب کرده ایم . 

در پایان این نشست دستورالعمل و آموزه های مریوط به پدافند غیر عامل به معاونین،  اعضای کمیته پدافند غیر عامل، مدیران ستاد و امور آموزش  داده شد .


١١:٢٣ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٧٩٩    /    تعداد نمایش : ٤٩٧