چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران

لزوم رعایت مدیریت مصرف برق در اماکن مذهبی بعنوان الگوی دینی و فرهنگی

مهندس فرح زاد مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران به مناسبت روز مسجد درگردهمایی با حضور ائمه جمعه و جماعات ، هیات امنای مساجد، جمعی از مقامات و مسئولین و مردم فهیم شهرستان نوشهر در محل امامزاده محمد بیان کرد: مدیریت مصرف برق در مساجد و اماکن مذهبی می تواند به عنوان الگوی دینی و فرهنگی در جامعه اشاعه یابد.
وی با بیان اینکه حدود 50 درصد از مساجد و اماکن مذهبی مدیریت مصرف را رعایت نمی کنند افزود: اگر بخواهیم به سلامت از روزهای پیک بار برق و اوج بار مصرف انرژی الکتریکی بدون خاموشی و مشکل عبور کنیم حمایت همه جانبه اقشار جامعه لازم است به خصوص حمایت روحانیون و مبلغین در اماکن مذهبی با رعایت مصرف برق و اشاعه آن بین مردم در این مکان های مقدس می تواند الگوی مناسبی را ایجاد نماید. 
فرح زاد در بخش دیگری از سخنانش گفت: در همین راستا برای مساجد و اماکن مذهبی برنامه های تشویقی تدارک دیده شده که در صورت اجراء مدیریت مصرف برق و دستیابی به اهداف پیش بینی شده برنامه های تشویقی اعمال خواهد شد .
وی ادامه داد هیئت امنا مساجد مراقب افراد متخلف باشند زیرا در مواردی مشاهده شده افرادی در مجاورت مساجد که دارای انشعاب تجاری اند از انشعاب مسجد استفاده کرده که از نظر قانونی صاحب امتیاز انشعاب (مسجد مربوطه) متخلف شناخته شده و مشمول جریمه خواهد شد .


١٢:١٩ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٤٧٦