چاپ        ارسال به دوست

در مراسمی با حضور مقامات و مسئولین شهرستانی

آئین تکریم و معارفه مدیر امور توزیع برق عباس آباد برگزار شد

 طی مراسمی با حضور مهندس کیوان فرح زاد رییس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران ، معاونین ، مدیران و همکاران و مقامات و مسئولین شهرستان عباس آباد، آئین تکریم و معارفه مدیربرق عباس آباد برگزار شد.
       در این مراسم مهندس کیوان فرح زاد طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات مدیر اسبق امور توزیع برق این شهرستان اظهار داشتند: یکی از مهمترین شاخص های سنجش عملکرد مدیران ، میزان رضایتمندی مسئولین و مردم می باشد که این امر با تلاش ها و زحمات شبانه روزی مدیران امورهای توزیع برق در همه ی  عرصه ها، چه در زمان بحران و چه در زمان های عادی تحقق یافته است.
       رییس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران در ادامه با بیان آغاز فصل گرما و افزایش مصرف برق گفت: مدیریت مصرف برق ،کاهش تلفات و برق های غیر مجاز از مهمترین موضوعات مطروحه در سطح کشور می باشد که از همه مقامات و مسئولین شهرستانی ، مردم شریف غرب مازندران و همکاران تقاضا می شود شرکت توزیع برق غرب مازندران را در دستیابی به اهداف شرکت توانیر و در جهت کاهش تلفات و جلوگیری از استفاده غیرمجاز از برق یاری نمایند. 

     در پایان مراسم مهندس محمد علی شاهنوری بعنوان مدیر جدید امور برق عباس  آباد  و مهندس حمید رضا کریم نیا  مدیر اسبق امور توزیع عباس آباد،  به عنوان مدیردفتر فنی شبکه معرفی  شدند.


٠٨:١٨ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٦١١