چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت توزیع برق غرب مازندران برگزار شد

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز و بازنشستگان گرامی شرکت توزیع برق غرب مازندران با حضور بیش از 450 نفر از همکاران و خانواده های محترم در سالن آمفی تأتر شهید رسولی نوشهر برگزار شد.
مهندس فرح زاد مدیر عامل شرکت در سخنانی با اشاره به اینکه تقدیر از دانش آموزان نمونه، نشان از اهمیت تحصیل علم در بین خانواده صنعت برق دارد، اظهار داشت: هدف از برگزاری این مراسم افزایش انگیزه تحصیلی و تقویت روحیه تلاشگری در بین دانش آموزان و همچنین تجلیل از تلاش این عزیزان می باشد.
وی تصریح کرد: آینده کشور به حضور این عزیزان نیاز دارد، ارتقاء سطح علمی فرزندانمان ضامن توسعه و رونق هر نوع فعالیت اقتصادی، علمی و فنی است.
فرح زاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: افتخار کنید که عضوی از خانواده بزرگ صنعت برق هستید و باید با تلاش و جدیت در راه  کسب علم، حضوری کارآمد در جامعه داشته باشید.
گفتنی است این مراسم تجلیل با حضور معاونان، مدیران و کارشناسان امورهای هشتگانه  و ستاد و جمعی از بازنشستگان و اجرای برنامه های شاد و مفرح با اجرای رحمان قدمی مجری توانمند صدا و سیمای مرکز مازندران و هنرمندی «قارنلی» از هنرمندان سیمای مرکز گلستان برای فرزندان و خانواده های حاضر در مراسم همراه بود.
در پایان مراسم، از بازنشستگان و همچنین دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت با اهداء لوح و هدایای ویژه ای تقدیر شد.

 


١٢:٠٩ - سه شنبه ١٤ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٧٤١    /    تعداد نمایش : ٥٥٣