چاپ        ارسال به دوست

دیدار نماینده مردم چالوس، نوشهر در مجلس با کانون بازنشستگان شرکت توزیع برق غرب مازندران

در دیدار دکتر قاسم احمدی رییس مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی با کانون بازنشستگان شرکت توزیع برق غرب مازندران بر حفظ کرامت بازنشستگان و پیگیری مطالبات آنها تأکید شد.
در ابتدای این جلسه جواد یزدی رییس کانون در خصوص اهم مطالبات بازنشستگان شرکت اظهار داشت:  با توجه به بیمه ابلاغی از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر، یکی از مهم ترین مشکلاتی وجود دارد، تفاوتی که در زمینه میزان فرانشیز پرداختی به شاغلین و بازنشستگان وجود دارد.
وی با اشاره به پرداخت نشدن هزینه درمان عینک و دندان، تصریح کرد: بیمه تأمین اجتماعی هم برای همکاران بازنشسته سمعک و عینک را پرداخت نمی کند.
یزدی ادامه داد: یکی از درخواست های بازنشستگان، پیگیری مسایل رفاهی و درمانی بوده که خوشبختانه با حمایت های مدیر عامل محترم و مجموعه مدیران و همکاران شرکت و همچنین زحمات اعضای کانون توانستیم در این زمینه خدمات بایسته و شایسته ای به این عزیزان ارایه دهیم. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر رسالت خدمتگذاری کانون اشاره کرد و افزود: اعضای کانون بی ادعا و بی منت از حقوق بازنشستگان در حوزه های مختلف و احقاق حق آنها از هیچ تلاشی دریغ نکرده و همچنان به تلاش های خود ادامه می دهند.
مهندس فرح زاد ضمن تقدیر از حضور دکتر احمدی، خواستار حمایت بیش از پیش مجلس و نهادهای ذیربط در قالب بخشنامه ها و ابلاغیه ها، از بازنشستگان شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پست آبشار از طریق توانیر و برق منطقه ای مازندران پیگیری شود تا چندین خروجی به آن اضافه شود که قدرت مانور و ضریب اطمینان شبکه افزایش یابد.
فرح زاد افزود: با توجه به افزایش مشترکان و فروش انشعابات متنوع، ضرورت افزایش قدرت و تعدد فیدرها شدیداً احساس می شود که اگر این مهم صورت نپذیرد، تأمین برق مردم شریف منطقه ممکن نخواهد بود.
دکتر احمدی نیز با اعلام آمادگی در خصوص پیگیری مطالبات این عزیزان از سوی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بازنشستگان به عنوان نیروها و بازوان توانمند و با تجربه می توانند در پیشبرد اهداف هر سازمان مشاوره و کمک بدهند.

 


٠٨:٠٧ - دوشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٧٣٧    /    تعداد نمایش : ٥٧٩