چاپ        ارسال به دوست

رئيس شوراي هماهنگي مديران وزارت نيرو در استان مازندران:

در شرايط كنوني اطلاع رساني دقيق و سريع از فعاليت هاي همكاران صنعت آب و برق امري ضروري است

مهندس افضلي مديرعامل شركت برق منطقه اي مازندران و گلستان و رئيس شوراي هماهنگي مديران وزارت نيرو در استان مازندران در اين نشست اظهار داشت :يكي از وظايف اصلي ما به عنوان مسئولين نظام مقدس جمهوري اسلامي اين است كه با مستند سازي به موقع و دقيق فعاليت هاي همكاران صنعت آب و برق در مواقع عادي و بحراني و اطلاع رساني به عموم مردم ، آنها را از فعاليت هاي انجام گرفته در این صنعت آگاه سازیم.

مهندس افضلي افزود: همچنين ادارات صنعت آب و برق می بایست الگوی مناسبی برای سایر ادارات و مشترکین  در زمينه مصرف بهينه آب و برق باشند و بايد انجام اين مهم را به جد در برنامه كاري خود قرار دهند.

مهندس فرح زاد مديرعامل شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران نيز در سخناني گفت: در تابستان سال ٩٨ ادارات صنعت آب و برق استان مازندران در جهت همراهي با صنعت برق در مصرف بهينه برق بايد به عنوان ادارات پيشرو در بهره گيري از ديزل ژنراتور باشند.

فرح زاد ادامه داد: با توجه به گردش پذير بودن منطقه غرب مازندران در فصول گرم سال ،برنامه ريزي براي توسعه و احداث نيروگاه هاي مقياس كوچك با توجه به وجود پتانسيل لازم در غرب مازندران ، امري ضروري است.

مهندس شهابي مدير عامل شركت توزيع نيروي برق مازندران نيز گفت: شركت هاي صنعت برق استان مازندران برنامه ريزي هاي گسترده و دقيقي براي گذر از پيك تابستان در برنامه كاري خود قرار داده اند.


١٤:١٧ - شنبه ٨ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٠٠٢    /    تعداد نمایش : ١٩٣