چاپ        ارسال به دوست

سرپرست تیم نظارت عالیه بر بهره برداری توانیر در مراسم اختتامیه ارزیابی شرکت توزیع برق غرب مازندران :

تفکر توسعه بهره برداری در این شرکت یک فرهنگ جا افتاده است

مهندس فرح زاد مدیرعامل شرکت در مراسم اختتامیه ارزیابی نظارت عالیه بر بهره برداری که طی دو روز توسط ارزیابان شرکت توانیر انجام شده بود، با اعلام این مطلب گفت : طی ماه های اخیر کارگاه تعمیرات کلید با قراردادی با مبلغی بیش از دو میلیارد تومان جهت بازسازی و تعمیر کلیدهای قدرت معیوب که سال های سال در شبکه وجود داشته ، راه اندازی شد و در این راستا توسعه ارایه خدمات به سایرشرکت های توزیع نیز در برنامه کاری شرکت قرار دارد.  

وی افزود: اصلاح قرارداد همکاران اتفاقات شبکه با تجمیع قراردادهای کوچک که عمدتا منجر به نارضایتی این همکاران زحمتکش شده بود، موفق شدیم قبخش عمده ای از مشکلات آنها رابرطرف کنیم .

فرح زاد ادامه داد:همچنین با عقد قراردادهای تخصصی در حوزه بهره برداری،عیب یابی و رفع مشکلات شبکه برق در اسرع وقت انجام می شود.

مدیرعامل شرکت در تکمیل سخنان خود گفت:حضور ارزیابان در جهت شناسایی ،نقاط قوت و ضعف بسیار ارزنده است و هرگونه انتقاد و پیشنهادی در راستای بهبود عملکرد در این بخش با استقبال روبه رو خواهد بود.

مهندس برنگی سرپرست تیم نظارت عالیه بر بهره برداری شرکت توانیر نیز در سخنانی گفت: انجام فعالیت های بهره برداری به صورت برون سپاری و پی گیری طرح های حوزه مهندسی در این شرکت بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: همکاران جوان و خوش فکر در شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران و برنامه های پیش بینی شده در حوزه بهره برداری ، در دوسال آینده این شرکت را به شرکتی شاخص و پرآوازه در مقوله بهره برداری در سراسر کشور تبدیل خواهد کرد.

برنگی افزود: میانگین بار فیدرهای 20 کیلوولت بالاست و عمدتا کار بهره برداری را سخت می کند و بهتر است با توجه به رشد جمعیت منطقه چاره ای اساسی در این زمینه اندیشیده شود که نیاز به تاسیس زیر ساخت هایی از قبیل نیروگاه و پست های فوق توزیع است.


٠٩:٣٠ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٠٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٥