مسابقات انتخابی تنیس روی میز کارکنان صنعت آب و برق استان مازندران به منظور اعزام تیم منتخب هیأت ورزش استان به مسابقات سراسری وزارت نیرو، در مجموعه ورزشی برق منطقه ای مازندران برگزار و امیرمالک اژدر همکار شرکت موفق به حضور در ترکیب این تیم شد. عقیل مقیمی مدیر امور کارکنان و رفاه شرکت در سخنانی اظهار داشت: امیرمالک اژدر و مصطفی پناهی به عنوان نمایندگان شرکت توزیع برق غرب مازندران در کنار 14 نفر از ورزشکاران شرکت های صنعت آب و برق استان مازندران در سه گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند. وی تصریح کرد: امیر مالک اژدر با کسب حد نصاب امتیاز لازم از این مسابقات، موفق به عضویت در ترکیب تیم صنعت آب و برق استان مازندران برای اعزام به مسابقات سراسری تنیس روی میز برادران وزارت نیرو شد.


به مناسبت روز عصای سفید:

همزمان با بیست و سوم مهرماه روز عصای سفید در مراسمی با حضور مهندس فرح زاد مدیر عامل شرکت و تنی چند از مدیران و همکاران حوزه ستادی و امور توزیع برق نوشهر، از روشندل ساعی و پرتلاش شرکت تجلیل شد.


جعفرزاده مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو با حضور در مناطق سیل زده غرب مازندران از نزدیک از تجهیزات آسیب دیده صنعت آب و برق شهرستان های سیل زده بازدید کرد.


325 اکیپ اجرایی و عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در سطح مناطق تحت پوشش این شرکت از همان ساعات اولیه طی سناریوهای از پیش تعیین شده نسبت به پایدارسازی شبکه اقدامات اصلاحی را آغاز کرده اند.2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>