چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیران و روسای ادارات وبانک های غرب مازندران از نیروگاه سیکل ترکیبی نوشهر

مهندس کیوان فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران با اعلام این مطلب گفت: سیاست ها و برنامه های اجرایی مختلفی در زمینه مدیریت مصرف برق در پیک تابستان برنامه ریزی و اجرایی شد که یکی از مهم ترین این برنامه ها بازدید اقشار مختلف از تاسیسات صنعت برق( تولیدف انتقال و توزیع) است.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده با همکاران نیروگاه سیکل ترکیبی نوشهر مقرر شد اقشار مختلفی از جامعه دسته بندی و ضمن بازدید از مراحل تولید برق در این نیروگاه آموزش های مدیریت مصرف نیز به آنها ارایه شود.

فرح زاد هدف از این بازدید را آشنايي بيشتر با چگونگي و نحوه عملكرد نيروگاه و اتصال به شبكه سراسري خصوصا در زمان اوج مصرف و درخواست از جامعه ی هدف جهت رعایت الگوی بهینه مصرف عنوان کرد.

دکتر محمد ناصر زندی فرماندار شهرستان چالوس که در این بازدید حضور داشت نیز در سخنانی گفت: برنامه ریزی برای انجام این بازدید ها کار بسیار ارزنده، آگاهانه و قابل تقدیری است و می تواند افراد مختلف جامعه را با آشنا سازی  با سختی های کار تولید و توزیع برق در جهت بهبود وضعیت مصرف برق با شرکت توزیع همراه کند. 

وی گفت: تولید،انتقال و توزیع برق کار سخت و بسیار پیچیده ای است که نتیجه آن یعنی انرژی برق به راحتی در اختیار مردم قرار می گیرد و آشنایی مردم با این مراحل در همراهی و همکاری آنها در مصرف بهینه بسیار موثر است.

زندی در تکمیل صحبت های خود گفت: بومی سازی در مراحل احداث و راه اندازی این نیروگاه بسیار ارزشمند بوده  و باعث افتخارکشور است .

دکتر گلزاری مدیرعامل نیروگاه 460 مگاواتی کاسپین در خصوص مراحل ساخت و احداث این نیروگاه بیان کرد و گفت : بهره گیری از توان متخصصان داخلی در تمامی مراحل راه اندازی این نیروگاه ازافتخارات صنعت برق کشور است.وی افزود: در حال حاضراین نیروگاه  310 مگاوات تولید برق دارد که در آینده و پس ازتکمیل بخش بخار، 150 مگاوات دیگر وارد مدار خواهد شد.

گلزاری در مراحل مختلف بازدید توضیحات کاملی در مورد اصول اولیه تولید و انتقال انرژی برق ارایه کرد.

 


١٣:٣٤ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٨٩    /    تعداد نمایش : ١١٨