چاپ        ارسال به دوست

با اجرای مانور کاهش پیک به دست آمد:

کاهش 31 مگاواتی پیک شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران

مهندس كيوان فرح زاد مديرعامل شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران با اعلام اين مطلب گفت: از ساعت ۱۲ ظهر سوم تيرماه با فعالیت میدانی ۵۵ اکیپ عملیاتی در سطح امورهای هشتگانه در محدوده غرب استان مازندران و با رصد نرم افزاری، عملکرد مشترکین مورد نظر با پشتیبانی کمیته عالی کاهش پیک شرکت مورد ارزیابی قرار گرفت و دستورات لازم در راستای افزایش همکاری این مشترکین به مدیران شهرستان صادر شد.

وي افزود: در این مانور منسجم و جامع، عملکرد هر مشترک بر اساس  اولویت مصرف در هر ساعت از طریق نرم افزار رصد و هدایت اکیپ ها از طریق خط ارتباط اختصاصی IP phone و تماس با مدیران شهرستان صورت پذیرفت.

 فرح زاد ادامه داد: طی برنامه‌ریزی این کمیته مقرر شد متناسب با مصرف پیک در سطح شرکت و در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده و با استفاده از سناریو مانور که قبلا در امورهای هشتگانه تهیه و تمرین شده بود بلافاصله نسبت به تشکیل این کمیته اقدام و عملکرد مشارکت مشترکین در کاهش پیک یک به یک رصد خواهد شد.

گفتنی است در مانور کاهش پیک مورخ سوم تیرماه به میزان ۳۱ مگاوات از پیک شرکت کاسته شده و این روند طی روزهای آتی با تلاش بیشتر همکاران در ستاد و صف ادامه خواهد داشت.


١١:٢٢ - سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٧٨    /    تعداد نمایش : ١٤١