چاپ        ارسال به دوست

فرماندار ويژه شهرستان تنكابن در همايش مديريت مصرف برق:

ادارات مكلف به مديريت مصرف و همكاري با صنعت برق هستند

فرماندارتنكابن ادامه داد: آنچه كه براي سرمايه گذاري براي توليد برق مي بايست انجام شود با مديريت مصرف برق از سوي مردم مي تواند در سال رونق توليد در صنعتي ديگر و در راستاي توسعه اقتصادي كشور سرمايه گذاري شود.

حسيني جو در تكميل صحبت هاي خود گفت: آنچه كه به مردم تكليف مي شود بايد از سوي ادارات نيز انجام شود، ادارات مكلف به مديريت مصرف برق و همكاري با صنعت برق هستند.

وي ادامه داد: مديران و همكاران پرتلاش صنعت برق در بحران ها و سيل اخير تنكابن توانمندي خود را به اثبات رسانده اند و آنچه كه از ما انتظار ميرود همراهي با آنها براي گذر از پيك تابستان ٩٨ است.

مهندس کیوان فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران نیز در این همایش گفت: با توجه به روند افزايش مصرف برق در پیک تابستان، تامين برق مشتركین، نيازمند اجراي تدابير ويژه اي در فصل گرما، است،مهم ترین وظیفه همکاران ما در این ایامپيگيري جدي برنامه هاي مديريت مصرف به ويژه فرآيندهاي تاثيرگذار بر مصرف و گذر ايمن از تابستان و مهم ترین وظیفه مشترکین رعایت الگوی مصرف برق است.

وی افزود: برای عبور از پيك سال 97 تلاش های  فراواني توسط همکاران انجام شد که موفق شدیم  با كمترين عارضه اين دوره را سپري نماييم.

فرح زاد خاطر نشان کرد: اميد است با اجراي موفق برنامه ها و همكاري مشتركين و ادارات  بتوانيم با كمترين مشكل از پيك بار سال 98 نيز عبور کنیم.

 

 


٠٩:٠١ - شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٦٣    /    تعداد نمایش : ٣٠٣