چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران

در سال رونق و تولید روند روبه جلوی همکاران باید ادامه دار باشد

روند حرکت همکاران شرکت روبه جلو و در جهت درستی است و در سال رونق تولید این روند مثبت می بایست ادامه دار و پیش رونده باشد.

مهندس کیوان فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در دیدار نوروزی با همکاران ستادی شرکت گفت: دستیابی به وصول مطالبات بالا و کاهش تلفات و بهبود در شاخص های شرکت جز با همت و تلاش همکاران به دست نیامده است. انجام فعالیت ها و مانورهای جهادی متعدد در سال 97 کمک شایانی به خاموشی ها و پایداری شبکه کرده است و در سال 98 این روند پایداری باید ادامه پیدا کند. وی ادامه داد: نحوه برخورد با بحران های پیش آمده در سال 97 نشان دهندگی آمادگی کامل همکاران و توانمندی و مسئولیت پذیری ایشان است.

مدیر عامل شرکت ادامه داد: واگذاری فعالیت ها در قالب دولت الکترونیک آنلاین و به روز بوده و به روز بودن اطلاعات مربوط به تست و بازرسی و ثبت نام متقاضیان رسیدگی به امور پیمانکاران، همکاران و مشترکین در قالب فعالیت های متعدد و ارزنده انجام شده است و در برنامه های سال 98 این موارد مد نظر قرار می گیرد که در کجا قرار داریم و چه اهدافی را باید دنبال کنیم و شاخص های خود را در در زمینه رسیدن به این اهداف باید مشخص کنیم. وی افزود: آنچه در شرکت توزیع به عنوان یک شرکت خدمت  رسان در راس است میزان رضایت مردم از عملکرد همکاران بوده و باید در ارائه گزارش ها از شاخص های توصیفی خارج شده و با اعلام عدد و رقم و شاخص های درصدی عملکردها را اطلاع رسانی کنیم.


١٠:٣٦ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٥٣    /    تعداد نمایش : ٢١٢