چاپ        ارسال به دوست

نماينده مردم شهرستان هاي نور و محمودآباد در مجلس شوراي اسلامي ، در بازديد از كارگاه تعميرات كليد نور

اين كارگاه نمونه بارز اقتصاد مقاومتي و كار بسيار ارزشمندي است

دكتر اسماعيلي نماينده مردم شريف شهرستان هاي نور و محمود آباد در مجلس شوراي اسلامي در دهمين روز از فروردين ماه سال جاري با حضور در اين كارگاه اظهار داشت: اين كار ارزنده علاوه بر اشتغالزايي ، نمونه بارز اقتصاد مقاومتي است.

مهندس كيوان فرح زاد مديرعامل شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران در خصوص اين كارگاه گفت :بارويكرد اقدام عملي به فرهنگ اقتصاد مقاومتي،كارگاه تعميرات تجهيزات برق در حوزه غرب مازندران در شهرستان نور توسط همكاران شركت توزيع غرب مازندران،آغاز به كار كرد .

هدف اصلي تشكيل اين كارگاه ،بازيابي تجهيزات فرسوده و اسقاط از جمله كليدهاي فشارمتوسط زميني و هوايي،بهسازي ايستگاههاي توزيع كمپكت و زميني و تجهيزات اندازه گيري و رلياژ است.

در طول شش ماه فعاليت اين كارگاه با سرويس جامع ٤٣ ايستگاه زميني و كمپكت و بازيابي ١٢١سلول زميني،٣٨ دستگاه كليد (روغني،گازي و خلا) و تعميرات ١٨١ دستگاه سكسيونر هوايي و ١٥ دستگاه ريكلوزر  فشارمتوسط،بيش از ١٢ميليارد ريال صرفه جويي اقتصادي انجام شده است .

وي ادامه داد:باتلاش و جديت همكاران حوزه معاونت بهره برداري ،سير تكاملي فعاليتهاي تعميراتي  در اين كارگاه به سرعت در حال توسعه بوده و به زودي اخبار بسيار مهمي از اقدامات جديد ارائه خواهد شد.


١٤:٣٣ - يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٥